Velkommen til en hyggelig bypåske på Mølla Storsenter
Påsken er en tid for ro, gode opplevelser og hyggelige gjensyn. Enten du skal til fjells eller planlegger en rolig hjemmepåske, er det noe helt eget med å samle familie og venner – og nyte små øyeblikk sammen.
For mange betyr påsken også litt mer tid i nærområdet. I Brumunddal sentrum og på Mølla Storsenter inviterer vi derfor til en stemningsfull bypåske, med aktiviteter, inspirasjon og gode handlemuligheter for hele familien.
En dag for hele familien
Lørdag 28.Mars, arrangeres det bypåske i samarbeid med Brumunddal sentrum, med hyggelige aktiviteter og liv i gatene. Dette er en fin anledning til å ta med seg familien ut, kjenne på vårstemningen og gjøre noe hyggelig sammen.
Små gleder og påskekos
På Mølla Storsenter finner du alt du trenger til påsken – enten du vil gjøre det ekstra hyggelig hjemme eller trenger noe nytt til ferien. Butikkene bugner av inspirasjon til påskekos, med alt fra klær i lette vårfarger til interiør, bøker, hobbyartikler og små gaver.
Hva med:
- En ny bok til rolige påskedager
- Garn og hobby til kreative stunder
- Noe nytt til garderoben i friske vårtoner
- Små overraskelser til påskeegget
Tid sammen
Påsken handler ikke bare om hvor man er – men hvem man er sammen med. Enten det er en trilletur, en kaffe i sola eller en handletur med familien, finnes det mange små øyeblikk som gjør dagene ekstra fine.
Avvikende åpningstider
I forbindelse med påsken har vi noen avvikende åpningstider. Vi anbefaler å sjekke oppdaterte tider før du besøker oss.
Velkommen til en hyggelig påskehandel og gode opplevelser på Mølla Storsenter i Brumunddal.